Отпариватель iSTEAMER отзывы

Парогенератор профессиональный
3 отзыва / 4263 просмотра

Не выполняет свою функцию

Алена 14 мая, 2020 год
Приобрели родителям данную модель, на подарок. они очень долго не признавались, что что то не так. но когда я совершенно случайно спустя пол года, после покупки, решила отпарить родителям тюли дома, Поняла что он Совершенно не парит (обидно, деньги на ветер. Знала бы ранее что такая история, вернули бы
Родители выбросили коробки чек тоже не сохранила (

Не рекомендую!

Зоряня 3 ноября, 2018 год
Користуємося isteamer вже 2 роки. Відпарювач в принципі непоганий. Але ось аксесуари це просто жах. Дуже ненадійна вішалка (постійно падає і зсувається вниз ). Якби знала - не купила би. А недавно верхній тримач для насадки відпарювача просто впав разом із насадкою на землю. Сопла, через які подається пара, змістилися і насадка почала перегріватися. Розкрутитивши насадку, ми побачили, що все... Читать отзыв Користуємося isteamer вже 2 роки. Відпарювач в принципі непоганий. Але ось аксесуари це просто жах. Дуже ненадійна вішалка (постійно падає і зсувається вниз ). Якби знала - не купила би. А недавно верхній тримач для насадки відпарювача просто впав разом із насадкою на землю. Сопла, через які подається пара, змістилися і насадка почала перегріватися. Розкрутитивши насадку, ми побачили, що все тримається на пластикових деталях, які тріснула. Не дай бог, щоб ця насадка падала на підлогу. Дуже не рекомендую. Краще не купувати відпарювача з одинарною вішалкою.
Достоинства:
  1. Відпарює
Недостатки:
  1. Аксесуари: вішалка, яка зсувається і падає, відсутність датчика рівня води. Крихкі деталі насадки відпарювач.

Ира 16 сентября, 2016 год
Ребята,всем привет)подскажите каким пользуетесь отпаривателем?Лично мне очень понравился Отпариватель iSTEAMER...Очень удобный ,удаляет все бактерии,качество просто супер,подходит мне как для глажки штор так и для одежды!!!

Разное

ООО "ЭЛКОМ"