Завжди корисно та актуально. - Отзывы о Конс на Би$

Отзыв написан 6 августа, 2022 год 13 просмотров
Конс на Біs знаю вже майже рік, проходив семитижневий курс. Того разу це збільшило загальний прибуток майже вдвічі. Нажаль після початку війни був потужний спад, тому звернувся знову і зараз продовжую своє навчання, перебуваючи у клубі КНБ. Колишній результат ще не відновив, проте ідей для реалізації надавали на 3 роки вперед! Клуб надає впевненості у тому, що для досягнення суттєвого фінансового результату непотрібно валити з країни. Ми вчимось та працюємо на загальне благо країни, тому все буде Україна!

Володимир 22 августа, 2022 год
У мене так вдалося відновити роботу в ресторані після волонтерства. Дуже допомогли модулі курсу, навіть продумали кілька додаткових способів доходу.
Андрій 17 августа, 2022 год
Згоден з вами, тренінг потужний і в поданні інформації, і в патріотичному настрої Олександра. Буду відвертим, була думка поставити роботу фірми на паузу, але в процесі тренінгу я зрозумів, що перемикати бізнес на «of» просто не можна в цей момент.

Бизнес: отзывы

Складчики
Складчики

Legat Business Congress
Legat Business Congress

Московский Кредитный Банк (МКБ)
Московский Кредитный Банк (МКБ)

Франшиза ПВЗ Ozon
Франшиза ПВЗ Ozon