Конс на Би$ отзывы

Отзывы клиентов
Конс на Би$

Тренінг працює, це головне. Але йде тяжко для мене

Лідія 3 декабря, 2022 год
Мені, чесно кажучи, тренінг «Стратегія керованого зростання» дається дуже важко. Олександр та Анна Морозови, інші спікери тренінгу, настільки глибоко копають)), що мізки просто киплять від інформації. Якби не було допомоги від кураторів 24/7, то, напевно, я б не впоралася. А так, з їхньою допомогою, впровадила продажі косметики через інсту, домовилась із дружнім тематичним сайтом про банер з нашим брендом на... Читать отзыв Мені, чесно кажучи, тренінг «Стратегія керованого зростання» дається дуже важко. Олександр та Анна Морозови, інші спікери тренінгу, настільки глибоко копають)), що мізки просто киплять від інформації. Якби не було допомоги від кураторів 24/7, то, напевно, я б не впоралася. А так, з їхньою допомогою, впровадила продажі косметики через інсту, домовилась із дружнім тематичним сайтом про банер з нашим брендом на їхньому сайті. Робота пішла, продажі збільшилися, дуже вдячна.

Допомогли!

Олег 16 ноября, 2022 год
На курсі знайшов нові цілі та шляхи просування. Займаюся продажем обладнання для маркування товарів. З початку війни, через зупинку багатьох виробництв, продажі зменшилися, але ми почали застосовувати поради та нові стратегії роботи, тому зараз продажі краще, ніж раніше. Зробили ще послугу оренди обладнання та ремонту.

Тренінги дійсно дієві

Андрій 4 ноября, 2022 год
З початку війни, мій бізнес з продажу металообробного обладнання пішов у мінус. І я вирішив взяти участь у тренінгу «Стратегія керованого зростання», насамперед для того, щоб хоча б вивести бізнес у нуль, використовуючи методики та техніки просування в онлайн-форматі, зазначені в програмі курсу. На диво, вже на третьому тижні курсу, після запуску 2-х нових рекламних каналів онлайн, продажі пішли вгору,... Читать отзыв З початку війни, мій бізнес з продажу металообробного обладнання пішов у мінус. І я вирішив взяти участь у тренінгу «Стратегія керованого зростання», насамперед для того, щоб хоча б вивести бізнес у нуль, використовуючи методики та техніки просування в онлайн-форматі, зазначені в програмі курсу. На диво, вже на третьому тижні курсу, після запуску 2-х нових рекламних каналів онлайн, продажі пішли вгору, є позитивна динаміка і навіть намітився чіткий вихід на міжнародні ринки. Сподіваюся, що до закінчення курсу, позитивний ефект закріпиться і бізнес нарешті вирулить на стабільність.

Допомогли все налагодити

Дарина 19 октября, 2022 год
Компанія допомогла з правильною організацією бізнесу. Запустили свої курси з англійської мови онлайн для українців, які були вимушені покинути країну та для тих, хто залишився. Поки результат тішить, я не очікувала, що вдасться так все злагоджено організувати. Особливо, знайти співробітників і налаштувати соціальні мережі під сферу послуг.

Дуже корисний курс

Аліна 28 сентября, 2022 год
До війни мала бутики «люксового» брендового одягу в Запоріжжі, але з початком війни, вирішила переорієнтуватися на бренди середнього цінового сегмента. Навчання в Олександра допомогло все ж таки ризикнути і зробити першу закупівлю товару, визначитися з ЦА та налагодити продажі в інстаграмі. А розділ тренінгу, де обговорювали питання, як з мінімальним бюджетом отримати клієнтів - просто космос! У період війни, коли... Читать отзыв До війни мала бутики «люксового» брендового одягу в Запоріжжі, але з початком війни, вирішила переорієнтуватися на бренди середнього цінового сегмента. Навчання в Олександра допомогло все ж таки ризикнути і зробити першу закупівлю товару, визначитися з ЦА та налагодити продажі в інстаграмі. А розділ тренінгу, де обговорювали питання, як з мінімальним бюджетом отримати клієнтів - просто космос! У період війни, коли намагаєшся з мінімальними вкладеннями отримати максимальну вигоду, він був корисний як ніколи.

Гарний матеріал, та головне дієвий

Микола 19 сентября, 2022 год
Перший результат після курсу - збільшення клієнтів, попри збільшення цін на товари. Не мільйони, але ціни на корейську косметику зросли на 20%, на деякий асортимент - на 30%. А клієнтів менше не стало, навпаки, +20 нових за місяць. Курс побудований цікаво, інформації вистачає. Домашні завдання дуже практичні, можна одразу ж використовувати для свого бізнесу.

Початковим результатом більш ніж задоволений, дякую

Григорій Васильович 31 августа, 2022 год
Тренінг «Стратегія керованого зростання» допоміг подивитися на мій бізнес під іншим кутом і перевести значну його частину в онлайн-формат. Він допоміг розібратися в першу чергу з системою просування бізнесу онлайн та просунути бізнес-акаунти в соцмережах. На ключових позиціях, на яких ми тестували онлайн-продажі, використовуючи техніки продажів, розглянуті на тренінгу та таргетовану рекламу, чистий прибуток склав уже 2 500 $ за... Читать отзыв Тренінг «Стратегія керованого зростання» допоміг подивитися на мій бізнес під іншим кутом і перевести значну його частину в онлайн-формат. Він допоміг розібратися в першу чергу з системою просування бізнесу онлайн та просунути бізнес-акаунти в соцмережах. На ключових позиціях, на яких ми тестували онлайн-продажі, використовуючи техніки продажів, розглянуті на тренінгу та таргетовану рекламу, чистий прибуток склав уже 2 500 $ за минулий місяць.

Курс допомагає у всіх сенсах.

Мар'яна 20 августа, 2022 год
Тільки у вересні відкрила два своїх тату-салони. З початком військових дій довелося з Миколаєва переїхати до Львова і тут усе починати наново. Курс від компанії допоміг насамперед морально, після таких утрат страшно починати щось наново, але вони молодці, підлаштували програму під нові умови, величезний акцент зробили на соцмережі та на пошук клієнтів. Поки що починаю впроваджувати, але вже немає колишнього... Читать отзыв Тільки у вересні відкрила два своїх тату-салони. З початком військових дій довелося з Миколаєва переїхати до Львова і тут усе починати наново. Курс від компанії допоміг насамперед морально, після таких утрат страшно починати щось наново, але вони молодці, підлаштували програму під нові умови, величезний акцент зробили на соцмережі та на пошук клієнтів. Поки що починаю впроваджувати, але вже немає колишнього розпачу.

Воно того варте!

Максим 12 августа, 2022 год
Я спочатку був налаштований досить скептично до всіх тренінгів. Але дружина наполягла, мовляв, давай спробуємо, бо справи йдуть так собі. Я навіть не очікував, що «новаторський підхід» до ведення справ настільки результативним виявиться! Після одного лише СУ зібрали дохід 4300 дол. Плануємо й надалі проходити курси в КнБ.

Завжди корисно та актуально.

Макс 6 августа, 2022 год
Конс на Біs знаю вже майже рік, проходив семитижневий курс. Того разу це збільшило загальний прибуток майже вдвічі. Нажаль після початку війни був потужний спад, тому звернувся знову і зараз продовжую своє навчання, перебуваючи у клубі КНБ. Колишній результат ще не відновив, проте ідей для реалізації надавали на 3 роки вперед! Клуб надає впевненості у тому, що для досягнення суттєвого... Читать отзыв Конс на Біs знаю вже майже рік, проходив семитижневий курс. Того разу це збільшило загальний прибуток майже вдвічі. Нажаль після початку війни був потужний спад, тому звернувся знову і зараз продовжую своє навчання, перебуваючи у клубі КНБ. Колишній результат ще не відновив, проте ідей для реалізації надавали на 3 роки вперед! Клуб надає впевненості у тому, що для досягнення суттєвого фінансового результату непотрібно валити з країни. Ми вчимось та працюємо на загальне благо країни, тому все буде Україна!

Є перші результати

Олеся 27 июля, 2022 год
Бізнес зупинився. Чоловік пішов на фронт добровольцем, зараз доводиться самій розгрібати. 2 місяці тому пройшла 7ми тежневу програму "Стратегія керованого зросту", багато нового дізналася. А саме: як слід вести бізнес у воєнний час. Що вже казати, якщо до війни в нас було 3 працівника, а зараз 6. Вже є гарні продажі з Інстаграму, ROI якого - 230%, та Фейсбуку -... Читать отзыв Бізнес зупинився. Чоловік пішов на фронт добровольцем, зараз доводиться самій розгрібати. 2 місяці тому пройшла 7ми тежневу програму "Стратегія керованого зросту", багато нового дізналася. А саме: як слід вести бізнес у воєнний час. Що вже казати, якщо до війни в нас було 3 працівника, а зараз 6. Вже є гарні продажі з Інстаграму, ROI якого - 230%, та Фейсбуку - ROI 200% ( раніше взагалі не використовували онлайн просування ).

Мій рятівник

Ілля Суровцев 23 июля, 2022 год
Маючи невеликий магазин спортивного харчування, зіткнувся з типовою ситуацією: немає клієнтів - впав прибуток. Вирішив відвідати тренінги, щоб спробувати хоч якось підняти свій бізнес із колін. У результаті за 3 місяці роботи на основі вивчених методик, я зміг підвищити відвідуваність магазину, а прибуток зріс з 1000 $ до 3500 $. Це просто чудовий результат.

Теория на практике;)

Николай 3 февраля, 2022 год
Поначалу сомневался, что из тренингов извлеку что-то путное. Думал, мол «ничего у меня не выйдет с этой теорией»;/ Я ж типа практик, столько лет тянул на себе 3 интернет-магазина. Сутками не спал и доходы мало радовали;/ Но когда применил в деле советы из СУ по сегментации рынка, новые техники продаж и многое другое, то профит стрельнул на 3к$ вверх за... Читать отзыв Поначалу сомневался, что из тренингов извлеку что-то путное. Думал, мол «ничего у меня не выйдет с этой теорией»;/ Я ж типа практик, столько лет тянул на себе 3 интернет-магазина. Сутками не спал и доходы мало радовали;/ Но когда применил в деле советы из СУ по сегментации рынка, новые техники продаж и многое другое, то профит стрельнул на 3к$ вверх за 2 месяца. Вот вам и теория;)

Это работает!

Гость 26 января, 2022 год
Заказывал для своей компании стандартный аудит, чтобы найти пробелы в ведении моего бизнеса и поднять его на новый уровень. Сотрудники КнБ провели качественный анализ и дали реально работающие рекомендации по устранению недостатков. Я пишу спустя некоторое время, когда действительно увидел результат. Теперь могу правильно замотивировать сотрудников на качественное исполнение обязанностей, а прибыль компании возросла на 35%.

Клуб КнБ просто класс

Виктор 20 января, 2022 год
Состою в клубе КнБ. С помощью полученных знаний смог за пол года повысить чистую прибыль на 700$/месяц. Считаю это отличным результатом, развиваемся дальше.

То что нужно для успеха в бизнесе!

Гость 12 января, 2022 год
Отличный клуб для тех, кто хочет построить свой прибыльный бизнес. С помощью тренингов научился грамотно управлять персоналом и улучшил работу с клиентами и поставкой товара. Убрал все не нужное, уволил людей, которые регулярно подводили. Большой плюс в том, что обучение проходит онлайн, и объясняется доступным и понятным языком. Итог работы в КНБ прирос в чистой прибыли на 2500$.

Советую обучатся!

Павел 5 января, 2022 год
Морозов Александр - настоящий эксперт с многолетним опытом. Лично для меня главная фишка его курсов, что они научили меня продавать легко и дорого!;) Ну конечно все немного сложнее и объемнее, но суть эта;) 2000$ за 7 недель (обучался в пакете VIP+) - это подтвердили;) Я с удовольствием обучаюсь в клубе и дальше ) Рекомендую всем предпринимателям, кто хочет развиваться и... Читать отзыв Морозов Александр - настоящий эксперт с многолетним опытом. Лично для меня главная фишка его курсов, что они научили меня продавать легко и дорого!;) Ну конечно все немного сложнее и объемнее, но суть эта;) 2000$ за 7 недель (обучался в пакете VIP+) - это подтвердили;) Я с удовольствием обучаюсь в клубе и дальше ) Рекомендую всем предпринимателям, кто хочет развиваться и двигаться вперед!

Лучшие курсы!

Анна 28 декабря, 2021 год
Александр! Спасибо большое, за то, что делаете! Очень приятно посещать Ваши тренинги даже онлайн! Так же, как раньше это было вживую! Я всегда получаю много полезной информации и массу положительных эмоций! Не говоря про прибыль, которая с 800 долларов уже давно дошла до 10 тысяч! Рекомендую Вас всем знакомым предпринимателям. На мой взгляд, это очень полезно для предпринимателей!

Курс Александра Морозова

Ifkf80tdf 17 декабря, 2021 год
Я сейчас прохожу курс Александра Морозова. Уже разобрали 4 темы , информация очень полезная. Уже сейчас начинаю пользоваться, тем что узнала. Думаю теперь мой небольшой бизнес пойдет в гору

Просто супер

Людмила 23 ноября, 2021 год
В свое время стартовый тренинг вызвал стремительный скачок прибыли в 2 раза за счет запуска лендинга и оцифровки других каналов. О нашем бизнесе узнали потенциальные клиенты. С тех пор ни одного мероприятия в КнБ стараемся не пропускать. Постепенно внедряем новое и меняем общий подход к делу.

Пинок к успеху

Николай 22 ноября, 2021 год
Я советую изучить все, что предлагает на видеокурсах Морозов. Наработки Александра мне помогли отыскать новые пути и идеи  для подъема уровня дохода и вывода бизнеса из кризиса. Если кому- то тоже не хочется чувствовать себя неудачником, то такое обучение – лучший пинок к успеху! Тем более, что информация актуальная, проверенная на практике, а не пустая теория и болтовня!
Достоинства:
  1. Хорошая мотивация
Недостатки:
  1. Их нет

Всё нравится

Артём Викторович 20 ноября, 2021 год
Хорошо, что есть кто-то, кто может промыть тебе мозги и направить их течение в правильное русло. Потому что бизнесу нигде не учат. Морозов стал для меня ведром ледяной воды - я-то считал себя крутым профи)  После негодования пришла заинтересованность, потом стал применять на практике советы и как результат, прибыль увеличилась на 50%. И как оказалось, для этого не требовалось пахать... Читать отзыв Хорошо, что есть кто-то, кто может промыть тебе мозги и направить их течение в правильное русло. Потому что бизнесу нигде не учат. Морозов стал для меня ведром ледяной воды - я-то считал себя крутым профи)  После негодования пришла заинтересованность, потом стал применять на практике советы и как результат, прибыль увеличилась на 50%. И как оказалось, для этого не требовалось пахать день и ночь лично)

Советую!!!

Олег 18 ноября, 2021 год
Я заказал специалистам из «Конс на Би$» базовый аудит, чтобы сделать свой бизнес более эффективным. Они досконально изучили и проанализировали работу персонала, маркетинг и т.д. С нуля составили индивидуальные рекомендации для увеличения продаж и притока заказчиков. Я пошагово им следую, все работает. Клиенты, прибыль в большом плюсе за минимальный срок!

Бесценный опыт и мощный толчок для бизнеса!

Максим 18 ноября, 2021 год
Очень понравился 7недельный тренинг от Александра Морозова. Человек настолько тонко и четко чувствует бизнес, и так доступно подаёт всю информацию, что хочешь не хочешь, а результат будет! Да, обучение не пару часов послушать, но оно того стоит. Кто-то буквально спасает бизнес из ямы, у меня слава богу все было не так плохо, но доход я повысил в 4 раза, что... Читать отзыв Очень понравился 7недельный тренинг от Александра Морозова. Человек настолько тонко и четко чувствует бизнес, и так доступно подаёт всю информацию, что хочешь не хочешь, а результат будет! Да, обучение не пару часов послушать, но оно того стоит. Кто-то буквально спасает бизнес из ямы, у меня слава богу все было не так плохо, но доход я повысил в 4 раза, что считаю супер результатом!!

Труд не будет потрачен зря.

Стас 14 сентября, 2021 год
Мне на каждом шагу пригодились разработки, взятые из курсов руководителя компании КНБ А. Морозова. Я от и до изучил видеокурсы по управлению. Их 5, казалось бы – немного. Но они настолько эффективные, заточенные под современные реалии, что не упускают ни одного нюанса! Если активно применять рекомендации Александра на практике, прибыль никуда не денется.

Бизнес

TrendUp