Сервис покупок Western Bid

Опубликовано 29 сентября, 2014 год
2.0
4 отзыва / 4 906 просмотров
Сервис покупок Western Bid
Сервис покупок Western Bid - ваш помощник в покупке товаров за рубежом. Удобная навигация на сайте поможет вам выбрать именно тот товар, который вам необходим. По своей сути, сервис Western Bid - посредник, который возьмет на себя все вопросы по пересылке товара, консультанты компании помогут вам рассчитать стоимость доставки и предположительный процент дохода исходя из стоимости товара.

Ця російська компанія вкрали у мене 41,88$. Найгірше відношення до клієнтів у світі.

Igor 28 июля, 2022 год
«Це не ваші гроші!», «Ми відома американська компанія! Наші клієнти здійснюють тисячі транзакцій на день! І хто ви?» – це з моєї останньої розмови з представником Westernbid, тепер почнемо з початку.

Давайте проігноруємо той факт, що їхній веб-сайт виглядає так, ніби він із 2000-х років, але їхня служба обслуговування клієнтів десь із 90-х.

Рік назад.
Я скористався їхньою послугою, щоб приймати гроші Paypal... Читать отзыв

Рік назад.
Я скористався їхньою послугою, щоб приймати гроші Paypal у своєму магазині Etsy inspireUTRO.

У мене був тільки 1 продаж з США, і я знаходжуся в Україні. Все відправив, клієнт отримав, оплатив, продаж закрито.

Я намагаюся зняти свої гроші, і вони починають вимагати від мене багато різних документів KYC і POR. Чому ви це питаєте, коли мої гроші вже у вас?
Гаразд, без проблем, я подав один раз, отримав відмову, другий раз відхилили усі документи. Я подумав, можливо, проблема в тому, що я роблю щось не так, я повинен спробувати ще раз пізніше.

Минає рік.
Я згадую, що у мене в Westernbid висять гроші. Я входжу в аккаунт й бачу непідтверджений обліковий запис. У мене вже є великий досвід KYC, POR, POF, AML тощо, тож усі документи у мене готові. Надсилаю з повною впевненістю, що пройду перевірку, тому що проходив її у великих іноземних компаніях. І вгадайте що, мені знову відмовили у всіх документах!

Я думав, що це повна нісенітниця і що це просто якась помилка, яку швидко виправлять. У чаті мені порекомендували зателефонувати на український телефон, де я «мав честь» поспілкуватися з Владиславом, і я був радий, що ця людина може мені допомогти.

Але швидко зрозумів, що нікому навіть на думку не прийде мені допомагати. Як тільки я пояснив, що просто не хочу з ними більше працювати, і запитав, як я можу повернути свої гроші, він сказав: «ЦЕ НЕ ВАШІ ГРОШІ!».

Я був просто у шоці.
Він також почав хизуватися, що вони американська компанія, але насправді я постійно маю справу з іноземними компаніями, і такого ставлення до клієнтів просто немає.
Крім того, це просто неправда, що вони американська компанія, тому що мати там офіс в США – це одне, а звідки керують компанією – це інше, і якщо ви подивіться на YouTube, ви побачите, що топ-менеджмент компанії є росіяни.

Потім ми переглянули документи:

– Мій місцевий паспорт не прийняли, ні чорно-білий, ні кольоровий, не прийняли навіть закордонний.

– Підписану анкету у форматі PDF не прийняли, бо «її треба роздрукувати, підписати та відсканувати».
Але я не маю принтера. Владислав запропонував десь шукати. Це точно 2022? Коли KYC перевірка скрізь робиться за 15 хвилин онлайн, ви пропонуєте мені знайти принтер?

– Мій ідентифікаційний код не прийняли, бо він чорно-білий.
Я загубив оригінал, але головне в цьому папірці — сам код. З цим папірцем я легко відкрив банківські та карткові рахунки в багатьох українських банках. Насправді, легко знайти всі мої дані в Google за допомогою лише тільки коду, тому вам навіть не потрібно мати цей папірець.
Владислав запропонував піти до своєї податкової, подати запит на кольоровий ідентифікаційний код, дочекатися його і надіслати їм.

Очевидно, що компанія не цінує клієнтів і просто вирішила забрати у мене гроші. Ця проблема досі не вирішена. Рахунок не верифікований, гроші не повернено.

Заблокировали и не отдают 300$!

Гость 21 июля, 2020 год
Письмо от Westernbid

Ваш запрос на вывод был отменен в связи с тем, что Вы продаете цифровой товар. Вы можете оформить новый запрос только по сделкам старше 15 дней но при условии постоянно растущих положительных отзывах от покупателей.

На сегодня Ваш баланс не доступен для вывода.
Спасибо

Письмо от Westernbid

На сегодня Ваш баланс не доступен для вывода.
Спасибо

Вот такое письмо я получил от этого сервиса с учетом что у меня положительные отзывы и более 150 продаж на сайте. Включил этот сервис временно попробовать работал с другим сервисом до этого.

Остерегайтесь этого сервиса заблокировали 300 долларов!

конченая контора

Гость 2 марта, 2018 год
Не выплачивают деньги постоянным клиентам пока не будет получен положительный отзыв или может быть через 60 дней. У меня 100% рейтинг и сотни положительных отзывов - и я должен выпрашивать отзыв у покупателя чтоб они расчитались со мной?!!
Марина 29 сентября, 2014 год
Достоинства: очень приятный молодой человек в суппорте
Достоинства: очень приятный молодой человек в суппорте
Недостатки: не работают в выходные. Бальзам для губ Yves Rocher мне посоветовала купить через сайт Вестерн Бид подруга. Бальзам мне безумно нравился, благодаря текстуре, он легко наносится на губы, оставляя на них легкий оттенок и приятный аромат ягод. Оттенок совсем не перекрывается цвет губ, нет блеска, который придает дешевизны и это радует. Запах легкий, ягодный, не навязчивый. Долго держится на губах и, благодаря удобной упаковки, (баночка, 5 гр.) его легко всегда носить с собой. Одной баночки бальзама хватает надолго, так как он медленно расходуется. Имеет большой срок годности, несколько лет, но я уверена, что использую его очень быстро и куплю новый с другим запахом, для разнообразия - любительницам сладких ароматов рекомендую!
Да, насчет Вестерн Бид - Такого бальзама нет в магазинах, поэтому заказала через посредника, получила через две недели. Все прошло гладко, спасибо! Посредника - тоже рекомендую!

Интернет-магазины

OZON.ru